DEPILACJA LASEROWA CENNIK + ODPOWIEDZI NA NAJCZĘSTRZE PYTANIA
Depilacja laserowa jest z pewnością najskuteczniejszą metodą usuwania zbędnego owłosienia. Dzieki zabiegom możemy pozbyć się nawet do 98% nadmiernego owłośienia na ciele.
Wiele kobiet decyduje się oczywście ze względów estetycznych i wygody (aby nie męczyć się co chwilę z goleniem nóg, pach, bikini itd.)
Ale wskazania do wykonania depilacji laserowej mogą być też MEDYCZNE (np. zapalenie mieszków okołowłosówych, wrastające włoski).
Kobiety w tych czasach mają bardzo często problemy hormonalne - choroby tarczycy, antykoncepcja moga powodować problemy z wyrastaniem niechcianych włosków. Skutkiem tychże chorób może być nadmiar włosów na górnej wardze, brodzie, brzuchu - to z pewnością nie wygląda dobrze, a kobieta popada w kompleksy.
CENNIK PROMOCYJNY (do odwołania)
PACHY - 150zł
BIKINI - 200zł
ŁYDKI - 200zł
UDA - 200zł
WĄSIK - 50zł
BRODA - 100zł
BAKI - 50zł
DEKOLT - 100zł
BRZUCH (linia brzucha) - 130zł
INNE PARTIE DO UZGODNIENIA
1. Czy to boli?
Depilacja nie należy do najprzyjemniejszych zabiegów, ale zdecydowanie można to wytrzymać. Odczucia są bardzo indywidualne i zróżnicowane - jednych boli innych w ogóle. Dobrą stroną jest to, że parametry można regulować i dostosować do odczuć klienta. Jeżeli ból jest zbyt duży, można zmniejszyć go, nieznacznie tracąc na skuteczności. Perspektywa usunięcia włosów wzmaga siłę i odwagę :)
2. Ile muszę wykonać zabiegów?
Zazwyczaj jest to 5-6 zabiegów by zredukować 90-98% owłosienia danej partii. Aczkolwiek jest wiele osób, którym 4 zabiegi zdecydowanie wystarcza. Już po pierwszym zabiegu widać pierwsze efekty i zredukowaniu owłosienia o ok. 30%. Włoski zaczynają samoistnie wypadać ok. 3-4 tygodnie po zabiegu.
3. Jak trwały jest efekt?
Seria zabiegów (4-6) powoduje usunięcie ok. 95% owłosienia na stałe. Włosy niszczone są bowiem z całym mechanizmem wzrostu i nie jest możliwe ich odtworzenie. Pozostałe 5% to włosy, które mogą, ale nie muszą pojawić się po jakimś czasie. Najczęściej rosną one, gdy zaburzona zostanie gospodarka hormonalna – w okresie przekwitania, ciąży czy przy kłopotach endokrynologicznych. W takich przypadkach można raz na kilka lat przeprowadzić jeden zabieg w celu podtrzymania efektów.
4. Czy to jest bezpieczne?
Tak, zabieg jest bardzo bezpieczny, pod warunkiem stosowania się do zaleceń i informowania operatora o swoich odczuciach. Laser spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa. Wiązka światła laserowego nie przekracza grubości skóry.
5. Czy laser usuwa jasne włosy?
Zazwyczaj lasery nie mają takiej funkcji, ale laser używany w Salonie AGMA posiada najnowszą technologię połączenia 3 wiązek laserowych, które w znaczący sposób pomagają w usunięciu nawet jasnych i delikatnych włosków.
6. Kiedy wykonać zabiegi laserem?
Najlepszą porą do depilacji jest zima. Latem nie wykonuje się w ogóle depilacji, szczególnie miejsc odkrytych i narażonych na działanie promieni słonecznych.
7. Czy powinnam zapuszczać włosy?
NIE - włosy na zabieg powinny być jak najdokładniej ogolone. Niedozwolone jest tylko używanie pęset, depilatorów, wosku ponieważ laser nie zniszczy usuniętego z cebulką włosa.
8. Pieprzyki w miejscu depilacji.
Jeżeli na ciele pojawiają się pieprzyki, przebarwienia to musimy je omijać. Nie wolno usuwać włosów z pieprzyków.
9. Od jakiego wieku depilacja laserem?
Dolna granica osób depilowanych nie jest oznaczona. Mogą to być nawet 10-11latki. Warto się tutaj jedynie zastanowić nad zasadnością takiej depilacji - zmiany hormonalne w okresie dojrzewania będą sprawiały, że nowe włosy się pojawią. U nastolatek wymagana jest wcześniejsza konsultacja w obecności rodzica.
10. Kiedy zdecydować się na zabieg?
Względy estetyczne zdecydowanie królują wśród osób decydujących się na zabiegi depilacji laserowej. Ale istnieją też medyczne powody - nadmiar owłosienia ze względu na problemy hormonalne, wrastające włoski, zapalenie okołomieszkowe.
11. Jak wygląda skóra po zabiegu?
Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej skóra może być zaczerwieniona. W obrębie mieszków włosowych pojawiają się czerwone punkciki. Dzieje się tak, ponieważ laser niszczy znajdujący się tam mieszek włosowy i tkanka go otaczająca jest delikatnie podrażniona. Metoda ta to ingerencja w skórę i takie objawy są normalne. Po depilacji laserowej w obrębie mieszka mogą być widoczne włoski. Nie oznacza to, że zabieg się nie udał. Zniszczony włos może tkwić w obrębie skóry, ale po kilku dniach samoistnie wypadnie. Zdarza się, że po depilacji laserem na powierzchni skóry pojawiają się brązowe plamy, tj. przebarwienia . Niekiedy nawet skóra staje się wręcz chropowata. Z reguły objawy te są tymczasowe i znikają samoistnie w przeciągu kilku tygodni lub miesięcy.
12. Jaką mam gwarancję, że pozbędę się owłosienia?
Niszczenie komórek mieszków włosowych faktycznie może być różne u każdego. Dlatego w Salonie AGMA nie płacisz za 7-y i kolejny zabieg na daną partię jeżeli w tym miejscu wyrastają jeszcze ciemne włosy!
Więcej informacji i zapisy:
SALON ZDROWIA I URODY AGMA JOLANTA MAGDALENA PRESCH
Lubaczów, ul. Kościuszki 82
Tel: 609619868
Jeżeli są jeszcze jakieś pytania to zapraszam do wypowiedzi - na pewno rozwieje wszelkie wątpliwości.
Zarezerwuj telefonicznie termin do 14.12.2018r. i zapłać prawie O POŁOWĘ TANIEJ!
Promocja obowiązuje na całą ofertę!
ZADZWOŃ !! 609619868
Jednocześnie przypominam o kolejnych promocjach z okazji otwarcia Salonu AGMA w nowym miejscu: Lubaczów, ul. Kościuszki 82
Szczegóły: https://www.facebook.com/events/1145846032248664/
PROMOCJA NA ZABIEGI DLA CERY TRĄDZIKOWEJ I ZANIECZYSZCZONEJ
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/faa/1.5/16/1f449.png");">?W CENIE ZAWIERA SIĘ:
Rezerwacja terminów:
tel: 609619868
AGMA Salon Zdrowia i Urody - Kosmetyka i Biorezonans Lubaczów
Promocja dotyczy pierwszego zabiegu i trwa do końca listopada z możliwością przedłużenia.
Ceny regularne:
1. Eksfoliacja kwasami - 150zł
2. Darsonwalizacja - 20zł
3. Konsultacja - gratis
4. Próbki kosmetyków - gratis
5. Komputerowa analiza organizmu - 100zł
Cena promocyjna to 150-200zł w zależności od potrzeb.
BĄDŹ NAJPIĘKNIEJSZA W TYM WYJĄTKOWYM DNIU
Oferujemy zabiegi:
UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ JUŻ DZIŚ!!
TEL. 609-619-868
Dlaczego warto skorzystać usług?
Objawy zbyt zasadowej treści żołądka:
Niskie (prawidłowe) pH w żołądku to:
PH w żołądku fizjologicznie ma być niskie 1-2,5 (ze względu na obecność KWASU solnego).
ZGAGA:
Uczucie palenia w przełyku spowodowane jest zbyt wysokim pH w żołądku. Organizm, próbując radzić sobie z tym dziwnym zjawiskiem otwiera zwieracz, który oddziela żołądek od przełyku i kwas solny "chlapie się" ku górze.
Co wtedy zazwyczaj robimy? Będąc ogłupieni telewizyjnymi reklamami, od razu gonimy po tabletki na zgagę, które wyrządzają nam jeszcze większą krzywdę. Tabletki podwyższają pH kwasu solnego, neutralizują go, co powoduje, że dolegliwość dalej jest (jama odźwiernikowa otwarta), ale chlapie nie kwasem, a "wodą". Zatem, usunęliśmy objaw na chwilę - do czasu, kiedy żołądek sprzeciwi się i będzie dalej usilnie produkował kwas solny aby móc się bronić i dobrze trawić.
Więc:
Zgaga to NIEDOKWASZONY ŻOŁĄDEK, tabletki na zgagę pogarszają problem.
CZY ŻOŁĄDEK JEST NIEDOKWASZONY?
Jeżeli odczuwasz zgagę lub inne podane dolegliwości, to zapewne tak, ale można to łatwo sprawdzić:
Należy wypić pół do 3/4 szklanki wody z połową łyżeczki sody oczyszczonej. Mieszamy miksturę i pijemy rano na czczo, kiedy wstaniemy z łóżka. Następnie mierzymy czas od wypicia sody z wodą do odbicia się w żołądku. Roztwór sodu połączony z kwasem żołądkowym zaczyna reagować, wydziela dwutlenek węgla i dochodzi do „beknięcia”.
Jak szybko ma się nam odbić?
Od 90 sekund, maksymalnie do 3 minut. Jeżeli odbije się po 3minutach lub wcale, to znaczy, że kwas solny ma za wysokie pH – żołądek jest niedokwaszony. Jeżeli odbije się do 90 sekund, to mamy nadkwasowość. Test jest 99,5% adekwatny. Robimy go co jakiś czas, aby sprawdzić stan żołądka - oczywiście nie przesadzamy, bo soda również mocno alkalizuje treści żołądkowe.
JAK ZAKWASIĆ ŻOŁĄDEK?
Powyższe metody mogą powodować przykre dolegliwości u osób, które mają zapalenie śluzówki lub wrzody. Przed zakwaszeniem żołądka należy wyleczyć wrzody i śluzówkę żołądka.
Metody regulacji pracy gruczołów żołądkowych:
Strona 1 z 4