Dnia 21.11 w Rzeszowie odbyła się konferencja z udziałem Pani doktor nauk medycznych Maria Bortel-Badura – specjalista farmakologii klinicznej oraz lekarz chorób wewnętrznych, dotycząca wielkiego problemu boreliozy w Polsce.
Ogrom i różnorodność objawów zakażenia bakterią borrelli, sprawia, że choroba jest bardzo trudna do zdiagnozowania. Dodatkową przeszkodą w jej odkryciu, są niedokładne badania laboratoryjne na obecność przeciwciał.

Read More: BADANIE W KIERUNKU BORELIOZY -50%

Zapraszamy na OTWARCIE w dniach:
15-17.12.2017
(godz. pt: 17-19, sob i nd: 15-19)

Każdy gość będzie miał możliwość:
-wziąć udział w losowaniu darmowych zabiegów,
-obejrzeć sprzęt i przykładowe zabiegi,
-zapoznać się z kosmetykami,
-zadać wszelkie pytania dotyczące zabiegów pielęgnacyjnych i analizy biorezonansowej.

Kontakt:
Lubaczów
ul. Unii Lubelskiej 55 (wejście od ul. Konopnickiej)
AGMA - I piętro
www.salonagma.pl
www.facebook.pl/salonagma
tel. 609619868

Podkategorie

Wróć na górę strony

Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie informacji tu zawartych.

Strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej i pozwala personalizować ustawienia do Państwa oczekiwań.

Zamykając to okno (kliknięcie "Wyrażam zgodę") i dalsze korzystanie z serwisu oznacza Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych partnerów oraz zapis na Twoim urządzeniu niektórych informacji np. plików cookies służących między innymi do logowania. Klikając "Wyrażam zgodę", zgadzasz się z naszym regulaminem. Możesz też odmówić zgody, usunąć wszelkie dane lub ograniczyć jej zakres, w tym celu prosimy o jedno z następujących: a)usunięcie konta b)kontakt w celu usunięcia danych c)nieodwiedzanie naszej witryny.

Kliknij "Regulamin" by przeczytać jakie informacje są przez nas przetwarzane, zapoznać się z pełnym regulaminem i polityką prywatności.