Oczyszczanie organizmu z pasożytów, grzybów i pleśni

Drukuj

        I. Oczyszczanie wstępne (powinno być stosowane cały czas, dla lepszego zdrowia i samopoczucia)

Zasady zdrowego żywienia:

I śniadanie - nabiał (twaróg, płatki zbożowe na mleku)

II-śniadanie - owoce (2szt jabłka, gruszki itd.),

Obiad - pełnowartościowy obiad z przewagą warzyw.

Przekąska - jeżeli potrzebna może to być lekka kanapka typu wasa lub SOK WARZYWNO-OWOCOWY.


Kolacja - makaron z warzywami, ziemniaki pieczone. Ale wtedy kiedy czujemy głód, jeść nie za dużo, żeby nie czuć po posiłku uczucia sytości.

Co jemy podczas oczyszczania?

Czego nie jemy podczas oczyszczania?

Czego powinniśmy unikać podczas oczyszczania?

W celu odciążenia żołądka od permanentnego trawienia jemy w diecie rozdzielnej!

W diecie tej wyróżniamy trzy grupy produktów:

  1. I. Grupa białkowa (I śniadanie) - to białko zwierzęce oraz nabiał czyli: gotowane mięso, wędliny, drób, ryby, a także jaja, mleko, jogurty, sery żółte i białe oraz warzywa strączkowe, soja, owoce jagodowe(oprócz czarnych jagód), owoce cytrusowe, egzotyczne oprócz bananów
  2. II. Grupa neutralna - są to warzywa (wyłączając ziemniaki, kukurydzę, topinambur i jarmuż), owoce, nasiona (słonecznik, orzechy etc.), zakwaszone produkty mleczne, surowe mięso, oleje, oliwa, masło, parmezan, miód i słodzik, kawa i herbata, soki warzywne i owocowe, woda.

III. Grupa węglowodanowa (kolacja) – wszystkie rodzaje zbóż, pieczywo (w tym pełnoziarniste) kasze, płatki, musli, ryż, makarony bez jajka, owoce suszone, banany, kukurydza, ziemniaki, piwo, cukier, miód, ciasta, słodycze.

Prawidłowe połączenia pokarmów to:

Obecność pasożytów, sprzyja rozwojowi grzybów, drożdżaków, pleśni. Ponadto w zabijanych komórkach pasożytów, mogą "mieszkać" wirusy, bakterie, toksyny. Zakażenia pasożytami, jest bardzo powszechne i powodujące wiele chorób: od zmęczenia, złego ogólnego samopoczucia do poważnych dysfunkcji narządów, blokady wchłaniania witamin i minerałów.

Odrobaczamy się całą rodziną i cała rodzina musi być do tego przekonana i przygotowana. Równocześnie (jeżeli posiadamy) odrobaczamy nasze domowe zwierzęta.

Co stosujemy, by się odrobaczyć?

Oczyszczanie:

Naturalna kuracja przeciw pasożytnicza powinna trwać do 3mc po ustąpieniu objawów. Po teście wskazującym na zlikwidowanie pasożytów, należy sprawdzić stan organizmu i rozpocząć proces przywrócenia wszystkich witamin, minerałów i składników odżywczych do normy.

krople odrobaczające

 

Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie informacji tu zawartych.

Strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej i pozwala personalizować ustawienia do Państwa oczekiwań.

Zamykając to okno (kliknięcie "Wyrażam zgodę") i dalsze korzystanie z serwisu oznacza Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych partnerów oraz zapis na Twoim urządzeniu niektórych informacji np. plików cookies służących między innymi do logowania. Klikając "Wyrażam zgodę", zgadzasz się z naszym regulaminem. Możesz też odmówić zgody, usunąć wszelkie dane lub ograniczyć jej zakres, w tym celu prosimy o jedno z następujących: a)usunięcie konta b)kontakt w celu usunięcia danych c)nieodwiedzanie naszej witryny.

Kliknij "Regulamin" by przeczytać jakie informacje są przez nas przetwarzane, zapoznać się z pełnym regulaminem i polityką prywatności.