Złuszczanie kwasami

Drukuj

 

Złuszczanie kwasami

Rodzaje kwasów

Eksfoliacja zapewnia głębokie oczyszczenie twarzy, odblokowanie ujść mieszków włosowych oraz odświeżenie i rozjaśnienie skóry. Dzięki serii zabiegów pozbędziemy się przebarwień, pobudzimy syntezę kolagenu i elastyny.  Odpowiednio dobrany kwas nadaje się do każdego rodzaju cery.

W Salonie AGMA możesz znaleźć eksfoliację Organic Series (tj. złuszczanie naskórka) kwasami:

 

Po aplikacji kwasu odczuwalne jest pieczenie, mrowienie, „kłucie igiełek” lub podrażnienie skóry – intensywność tych odczuć zależna jest od rodzaju zastosowanego kwasu, ale również od indywidualnych uwarunkowań.

Zaraz po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i napięta, a przez kolejne 2-3 dni może nabrać koloru delikatnej opalenizny, by następnie zacząć się złuszczać.

Wskazania po zabiegu:

 

kwasy

Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie informacji tu zawartych.

Strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej i pozwala personalizować ustawienia do Państwa oczekiwań.

Zamykając to okno (kliknięcie "Wyrażam zgodę") i dalsze korzystanie z serwisu oznacza Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych partnerów oraz zapis na Twoim urządzeniu niektórych informacji np. plików cookies służących między innymi do logowania. Klikając "Wyrażam zgodę", zgadzasz się z naszym regulaminem. Możesz też odmówić zgody, usunąć wszelkie dane lub ograniczyć jej zakres, w tym celu prosimy o jedno z następujących: a)usunięcie konta b)kontakt w celu usunięcia danych c)nieodwiedzanie naszej witryny.

Kliknij "Regulamin" by przeczytać jakie informacje są przez nas przetwarzane, zapoznać się z pełnym regulaminem i polityką prywatności.