Drukuj

O nas!

Nazywam się Jolanta Presch i jestem właścicielem Salonu Zdrowia i Urody AGMA w Lubaczowie przy ul. Kościuszki 82.

 

Posiadam dyplom ukończenia studiów wyższych ze spacjalizacją w zakresie terapii uzdrowiskowych, a praca dyplomowa dotyczyła również wpływu SPA (terapii wodnych, okładów, masek na ciało, najbardziej wartościowych składników aktywnych) na zdrowie i wygląd. Nauczyłam się wiele o zabiegach terapeutycznych i pielęgnacyjnych w nadmorskich uzdrowiskach.

Następnie ukończyłam dwuletnią szkołę kosmetyczną (Technik usług kosmetycznych) w Szczecinie, ucząc się o pielęgnacji, przeciwwskazaniach do zabiegów, ich skuteczniści i zasad higieny - stąd pomysł, aby połączyć ZDROWIE ze SPA/KOSMETYKĄ. 

Oprócz tego za pomocą licznych kursów i szkoleń cały czas pogłębiam wiedzę (naturoterapia, dietetyka kliniczna, ziołolecznictwo, dieta w procesie detoksykacji, praca z urządzeniem biorezonansowym itd)

właścicielka

Salon Zdrowia i Urody AGMA powstał w 2017r. Głównym naszym założeniem jest promocja zdrowia w każdym aspekcie życia - dieta, zdrowe żywienie, naturalne kosmetyki i suplementy. 

 

Ważną dla mnie usługą jest biorezonans. Analizy wskazują, na który organ musimy zwrócić szczególną uwagę, aby poprawić stan zdrowia i wygląd. Bardzo często, gdy mamy już wiele dolegliwości i objawów, ciężko jest znaleźć to "pierwsze ogniwo". Posiadam dwa urządzenia, które się wzajemnie uzupełniają dla pełnej i efektywnej terapii. Dotychczasowe wyniki są bardzo dobre - złagodzenie bólu, poprawa stanu skóry, pozbycie się wiecznej chrypki, kuracje odrobaczające i mineralizujące. 

 

Kosmetyka jest dodatkiem dla ciała, ale też ducha. Do Salonu przychodzą klienci dbający o swój wygląd, ale też aby odpocząć, zaczerpnąć chwili spokoju i relaksu. Nastrojowa muzyka podczas zabiegów bardzo to ułatwia. Przyjemne i bezinwazyjne zabiegi sprawiają, że chwilami można się zdrzemnąć, a ich efekty odmładzające, poprawiające wygląd czy wyszczuplające, na pewno ucieszą każdego :)

 

W rozwoju zawodowym stawiam jednak większą uwagę na zabiegi pielęgnacyjne i zdrowotne, niż upiększające. Dlatego zabiegi typowo kosmetyczne jak makijaż, paznokcie, rzęsy zostawiam innym osobom w branży.

 

Serdecznie zapraszam każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie i piękny wygląd!

wlascicielka

Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie informacji tu zawartych.

Strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej i pozwala personalizować ustawienia do Państwa oczekiwań.

Zamykając to okno (kliknięcie "Wyrażam zgodę") i dalsze korzystanie z serwisu oznacza Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych partnerów oraz zapis na Twoim urządzeniu niektórych informacji np. plików cookies służących między innymi do logowania. Klikając "Wyrażam zgodę", zgadzasz się z naszym regulaminem. Możesz też odmówić zgody, usunąć wszelkie dane lub ograniczyć jej zakres, w tym celu prosimy o jedno z następujących: a)usunięcie konta b)kontakt w celu usunięcia danych c)nieodwiedzanie naszej witryny.

Kliknij "Regulamin" by przeczytać jakie informacje są przez nas przetwarzane, zapoznać się z pełnym regulaminem i polityką prywatności.