Drukuj

Zabiegi na ciało

 

Zabiegi na ciało

 


Zabiegi ultradźwiękami:

Ultradźwięki, to fale dźwiękowe o bardzo wysokiej częstotliwości, których człowiek nie jest w stanie usłyszeć. Występują w naturze (np. posługują się nimi nietoperze) jak i mogą być wytwarzane mechanicznie. Znalazły zastosowanie w wielu kategoriach:


Przeciwwskazania


1. PEELING KAWITACYJNY na twarz i ciało

 

Wilgotną skórę traktujemy ultradźwiękami, tworzą się wówczas mikroskopijne pęcherzyki gazu, których efektem jest rozbicie martwych komórek rogowej warstwy naskórka. Peeling kawitacyjny oczyszcza skórę bezboleśnie i dokładnie, a dodatkowo sterylizuje ją, a wiadomo nie od dziś, że to właśnie bakterie są główną przyczyną wyprysków.

Efekt jest zaskakujący ponieważ skóra jest gładka, rozjaśniona, nie ma żadnych podrażnień.

  EFEKTY:

 

  PO ZABIEGU:

- W zależności od kondycji skóry może wystąpić zaczerwienienie,

- Należy unikać opalania

- Należy używać kremów z filtrem UV

 

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW: co tydzień, dwa lub trzy - w zależności od cery.


2. LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA na ciało

 

Pozwala na bezbolesne wyszczuplanie sylwetki. Dzięki liposukcji ultradźwiękami można usunąć tkankę tłuszczową ze wszystkich problematycznych obszarów ciała, w sposób dużo bardziej bezpieczny, precyzyjny, mało bolesny i z dużo krótszą rekonwalescencją niż dzieje się to w przypadku liposukcji tradycyjnej. Wytworzona energia powoduje rozbicie komórki tłuszczowej, a uwolnione w ten sposób tłuszcze (wolne kwasy tłuszczowe i glicerol) są głównie transportowane przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii i stają się źródłem energii. W ten sposób można przyśpieszyć efekt redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej z „trudnych” obszarów, np. ud, pośladków, talii, bioder czy ramion.

Należy pamiętać, że tłuszcz sam w sobie jest lekki. Różnice widać po smukłości sylwetki, miejsc z których pozbyto się zbędnej tkanki tłuszczowej. Najlepsze efekty widać po trzech - sześciu miesiącach. To bardzo indywidualne kwestie.

 WSKAZANIA DO ZABIEGU:

 ZALECENIA PO ZABIEGU:

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW  : 1 x tydzień


FALE RADIOWE na twarz i ciało 

 

Radiofrekwencja to promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych, wykorzystywane w kosmetologii w zabiegach nieinwazyjnego odmładzania, liftingu skóry oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Zabiegi z wykorzystaniem radiofrekwencji opierają się na wywołaniu efektu termicznego w tkance. Dzięki temu zjawisku uzyskuje się efekt zwiększonego napięcia skóry, poprawy jej elastyczności, gęstości oraz poprawy owalu twarzy i kolorytu twarzy. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację.

 


 PRZECIWWSKAZANIA:

 


EFEKTY:

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW:


DERMOMASAŻ na twarz i ciało

 

Jest to połączenie masażu mechanicznego (do którego służą specjalne rolki) z podciśnieniem i jednoczesnym odciągnięciem fałdów skóry (zassanie). Dzięki różnym rozmiarom głowic, zabieg możemy wykonywać na wszystkich partiach ciała.


PRZECIWWSKAZANIA


EFEKTY:

 

 ZALECENIA PO ZABIEGU:

 

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW


INFUZJA TLENOWA na twarz i ciało

 

Infuzja tlenowa to nowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Polega ona na wtłaczaniu skoncentrowanych aktywnych składników w głębsze warstw skóry, za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Zabieg przynosi efekt natychmiastowego odmłodzenia, wygładzenia i odświeżenia skóry.


 


PRZECIWWSKAZANIA:


EFEKTY:

 

CZAS ZABIEGU

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW


MASAŻ TLENEM twarzy i ciała

 

Masaż tlenowy to najnowsza metoda wykonania efektywnego masażu, z jednoczesnym dotlenieniem skóry. Jest on bardzo przyjemny i relaksujący. Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, nawet dla skór bardzo delikatnych, cienkich i wrażliwych. Do zabiegu stosuje się specjalną dyszę, która dzięki swojej budowie umożliwia jednoczesne podawanie tlenu o odpowiednim ciśnieniu i wykonanie masażu nawet w trudno dostępnych miejscach twarzy. Dla zabiegu tlenem nie ma przeciwwskazań.

 EFEKTY:


PODCIŚNIENIOWY MASAŻ BIUSTU

 

Pulsacyjne zasysanie biustu wykonane za pomocą specjalnej aparatury wytwarzającej podciśnienie, dzięki któremu w nasadki zasysana jest cała pierś.

 


PRZECIWWSKAZANIA


EFEKTY:


ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCY "BODY SHAPER 4 W 1"

 

  1. Drenaż limfatyczny polega na zastosowaniu odpowiednich ruchów pozwalających na usprawnienie krążenia limfatycznego powodując usunięcie zalegających toksyn i płynów z przestrzeni międzykomórkowych oraz ich odfiltrowanie w nerkach, co poprawia stan odżywienia skóry i wzrost elastyczności.
  1. SAUNA IR

Sauna infrared, czyli sauna na podczerwień. Promienie podczerwone przekształcają się w ciepło, które ogrzewa nasze tkanki, mięśnie i narządy wewnętrzne. Regularne seanse w saunie pozwolą zlikwidować nadmierną tkankę tłuszczową, poprawić metabolizm, ale też pomagają w walce z bólem i stanami chorobowymi np. przy leczeniu bólów mięśni, kontuzji, zwichnięć, zaburzeń krążenia, łagodzi nerwobóle. Poprawia samopoczucie i działa antydepresyjnie.

  1. ELEKTROSTYMULACJA I FALE ELEKTROMAGNETYCZNE

Elektrostymulacja to kontrolowany skurcz wywołany przez pulsacyjne prądy o niskiej częstotliwości. Mają za zadanie "symulować" pracę mięśni tak jak podczas regularnych ćwiczeń np. bieganie. Elektrostymulacja nie obciąża stawów, wiązadeł, a jednocześnie mięśnie wykonują tę samą pracę. Prowadzi to do zwiększenia ich siły, masy i redukcji tkanki tłuszczowej okalającej mięsień.

Stymulacja elektryczna mięśni jest też chętnie stosowana przez sportowców jako uzupełnienie treningu sportowego, podczas rozgrzewki, czy w celu rozluźniania mięśni przed lub po tradycyjnym treningu. Również jako metoda podtrzymania sprawności mięśni w okresach przetrenowania, czy przy kontuzji ścięgien lub stawów.


PRZECIWWSKAZANIA:


EFEKTY:

WSKAZANIA:

 

 ZALECENIA PO ZABIEGU:


BODY WRAPPING

 

Body wrapp, czyli owijanie ciała, to zabieg wyszczuplający, działający na zasadzie okluzji. Składniki wnikają w głąb skóry, a efekty są widocznie już po kilku zabiegach. Partie zabiegowe to np. brzuch, uda, pośladki, ramiona. Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny. Polega na owinięciu folią ciała pokrytego specjalnymi kosmetykami.


PRZECIWWSKAZANIA:

WSKAZANIA:


EFEKTY:


PARAFINOWANIE

 

Parafinowanie to zabieg najczęściej wykonywany na dłonie i stopy, jednakże właściwości parafiny, możemy wykorzystać na bolące stawy, a nawet na twarz. Parafinowanie przynosi ulgę przy bólu stawów, mięśni oraz mocno nawilża i zabezpiecza skórę przed utratą wody. Zabieg szczególnie polecany zimą oraz osobom, które pracują fizycznie.


PRZECIWWSKAZANIA:

WSKAZANIA:


EFEKTY:


DEPILACJA

 

Depilacja to usunięcie włosków z ciała razem z cebulkami. W naszym salonie rozróżniamy dwa rodzaje depilacji.

Depilacja pastą cukrową - pasta cukrowa świetnie sprawdzi się na mniejszych partiach ciała np. wąsik, pachy. Cechuje się dokładnym wyrywaniem bardzo krótkich włosków (wyrywa krótsze niż wosk) oraz mniejszym odczuciem bólu, ze względu, że włosy wyrywane są zgodnie z ich wzrostem.

Depilacja woskiem - wosk świetnie sprawdza się na większych partiach ciała, np. całe nogi, ze względu na czas trwania zabiegu. Depilację woskiem wykonuje się szybciej niż pastą cukrową, dzięki czemu czast trwania niekomfortowego uczucia bólu jest krótszy.


PRZECIWWSKAZANIA:

WSKAZANIA:


EFEKTY:

usunięcie niechcianych włosków na dłuższy czas

 

 

 

PRĄDY DARSONWAL'A na twarz i ciało

Prądy Darsonwal'a to prądy wysokiej częstotliwości. Do zabiegu wykorzystuje się szklane peloty w różnych kształtach, przy których wytwarzany jest bakteriobójczy ozon. Zabieg jest powszechnie wykorzystywany w kosmetyce, zazwyczaj przy cerze trądzikowej oraz przed manualnym oczyszczaniem twarzy. Można go stosować samodzielnie, jak i w sekwencji zabiegów.

 


Przeciwwskazania:

 

EFEKTY:

Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie informacji tu zawartych.

Strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej i pozwala personalizować ustawienia do Państwa oczekiwań.

Zamykając to okno (kliknięcie "Wyrażam zgodę") i dalsze korzystanie z serwisu oznacza Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych partnerów oraz zapis na Twoim urządzeniu niektórych informacji np. plików cookies służących między innymi do logowania. Klikając "Wyrażam zgodę", zgadzasz się z naszym regulaminem. Możesz też odmówić zgody, usunąć wszelkie dane lub ograniczyć jej zakres, w tym celu prosimy o jedno z następujących: a)usunięcie konta b)kontakt w celu usunięcia danych c)nieodwiedzanie naszej witryny.

Kliknij "Regulamin" by przeczytać jakie informacje są przez nas przetwarzane, zapoznać się z pełnym regulaminem i polityką prywatności.