Drukuj

Zabiegi na twarz

 

Zabiegi na twarz

 

Zabiegi ultradźwiękami:

 

Ultradźwięki, to fale dźwiękowe o bardzo wysokiej częstotliwości, których człowiek nie jest w stanie usłyszeć. Występują w naturze (np. posługują się nimi nietoperze) jak i mogą być wytwarzane mechanicznie. Znalazły zastosowanie w wielu kategoriach:

Przeciwwskazania

 

 

 

1. PEELING KAWITACYJNY na twarz i ciało

 

Wilgotną skórę traktujemy ultradźwiękami, tworzą się wówczas mikroskopijne pęcherzyki gazu, których efektem jest rozbicie martwych komórek rogowej warstwy naskórka. Peeling kawitacyjny oczyszcza skórę bezboleśnie i dokładnie, a dodatkowo sterylizuje ją, a wiadomo nie od dziś, że to właśnie bakterie są główną przyczyną wyprysków.

Efekt jest zaskakujący ponieważ skóra jest gładka, rozjaśniona, nie ma żadnych podrażnień.

  EFEKTY:

 

  PO ZABIEGU:

- W zależności od kondycji skóry może wystąpić zaczerwienienie,

- Należy unikać opalania

- Należy używać kremów z filtrem UV

 

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW: co tydzień, dwa lub trzy - w zależności od cery.

 

 kawitacja

 

2. SONOFOREZA I ULTRADŹWIĘKI na twarz

 

Za pomocą urządzenia emitującego fale ultradźwiękowe, wprowadzane są w głąb skóry substancje odżywcze, regenerujące, nawilżające (lipidy, witaminy, minerały itd.). Efekt zabiegu zależny jest od użytego do zabiegu preparatu. Dodatkowo ultradźwięki potrafią spłycić zmarszczki, co znacząco odmłodzi skórę.

EFEKTY:

WSKAZANIA:

 

 

 ultradzwięki

 

FALE RADIOWE na twarz i ciało

 

Radiofrekwencja to promieniowanie elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych, wykorzystywane w kosmetologii w zabiegach nieinwazyjnego odmładzania, liftingu skóry oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Zabiegi z wykorzystaniem radiofrekwencji opierają się na wywołaniu efektu termicznego w tkance. Dzięki temu zjawisku uzyskuje się efekt zwiększonego napięcia skóry, poprawy jej elastyczności, gęstości oraz poprawy owalu twarzy i kolorytu twarzy. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację.

  PRZECIWWSKAZANIA:

EFEKTY:

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW:

 

 

 fale radiowe

 

 

DERMOMASAŻ na twarz i ciało

 

Jest to połączenie masażu mechanicznego (do którego służą specjalne rolki) z podciśnieniem i jednoczesnym odciągnięciem fałdów skóry (zassanie). Dzięki różnym rozmiarom głowic, zabieg możemy wykonywać na wszystkich partiach ciała.

  

PRZECIWWSKAZANIA

 

EFEKTY:

 

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW

 

  DERMOMASAZ

 

  

INFUZJA TLENOWA na twarz i ciało

 

Infuzja tlenowa to nowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Polega ona na wtłaczaniu skoncentrowanych aktywnych składników w głębsze warstw skóry, za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Zabieg przynosi efekt natychmiastowego odmłodzenia, wygładzenia i odświeżenia skóry.


 

PRZECIWWSKAZANIA:

 

EFEKTY:

 

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZABIEGÓW

 

 

 

 

MASAŻ TLENEM twarzy i ciała

 

Masaż tlenowy to najnowsza metoda wykonania efektywnego masażu, z jednoczesnym dotlenieniem skóry. Jest on bardzo przyjemny i relaksujący. Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, nawet dla skór bardzo delikatnych, cienkich i wrażliwych. Do zabiegu stosuje się specjalną dyszę, która dzięki swojej budowie umożliwia jednoczesne podawanie tlenu o odpowiednim ciśnieniu i wykonanie masażu nawet w trudno dostępnych miejscach twarzy. Dla zabiegu tlenem nie ma przeciwwskazań.

 EFEKTY:

 

 

 

PRĄDY DARSONWAL'A na twarz i ciało

Prądy Darsonwal'a to prądy wysokiej częstotliwości. Do zabiegu wykorzystuje się szklane peloty w różnych kształtach, przy których wytwarzany jest bakteriobójczy ozon. Zabieg jest powszechnie wykorzystywany w kosmetyce, zazwyczaj przy cerze trądzikowej oraz przed manualnym oczyszczaniem twarzy. Można go stosować samodzielnie, jak i w sekwencji zabiegów.

 


Przeciwwskazania:

 

EFEKTY:

 

 

ZABIEG PIELĘGNACYJNY  ORGANIC SERIES

Kompleksowy zabieg na twarz z wykorzystaniem naturalnych kosmetyków oraz urządzeń poprawiających ich wchłanianie.

1. Brightening do cery z przebarwieniami

2. Oil Control do cer tłustych

3. ACNE Control do cer trądzikowych

4. Anti-Anging do cer z oznakami starzenia

5. Moisturizing dla cer suchych, odwodnionych

6. Anti-Redness dla cer naczyniowych

7. Oxygentaingdla dla każdej cery - efekt dotlenienia, rozjaśnienia, odmłodzenia

8. COLLAGEN AND ELASTIN - dla każdej cery, odnawia włókna kolagenowe, poprawia proces gojenia, działa antybakteryjnie oraz wzmacnia skórę. 

 

EFEKTY:

 

Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie informacji tu zawartych.

Strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej i pozwala personalizować ustawienia do Państwa oczekiwań.

Zamykając to okno (kliknięcie "Wyrażam zgodę") i dalsze korzystanie z serwisu oznacza Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych partnerów oraz zapis na Twoim urządzeniu niektórych informacji np. plików cookies służących między innymi do logowania. Klikając "Wyrażam zgodę", zgadzasz się z naszym regulaminem. Możesz też odmówić zgody, usunąć wszelkie dane lub ograniczyć jej zakres, w tym celu prosimy o jedno z następujących: a)usunięcie konta b)kontakt w celu usunięcia danych c)nieodwiedzanie naszej witryny.

Kliknij "Regulamin" by przeczytać jakie informacje są przez nas przetwarzane, zapoznać się z pełnym regulaminem i polityką prywatności.