Trwała depilacja laserowa

DEPILACJA LASEROWA CENNIK + ODPOWIEDZI NA NAJCZĘSTRZE PYTANIA

 depilacjalaserowa

Depilacja laserowa jest z pewnością najskuteczniejszą metodą usuwania zbędnego owłosienia. Dzieki zabiegom możemy pozbyć się nawet do 98% nadmiernego owłośienia na ciele. 

 

Wiele kobiet decyduje się oczywście ze względów estetycznych i wygody (aby nie męczyć się co chwilę z goleniem nóg, pach, bikini itd.)

Ale wskazania do wykonania depilacji laserowej mogą być też MEDYCZNE (np. zapalenie mieszków okołowłosówych, wrastające włoski).

 

Kobiety w tych czasach mają bardzo często problemy hormonalne - choroby tarczycy, antykoncepcja moga powodować problemy z wyrastaniem niechcianych włosków. Skutkiem tychże chorób może być nadmiar włosów na górnej wardze, brodzie, brzuchu - to z pewnością nie wygląda dobrze, a kobieta popada w kompleksy. 

 

CENNIK PROMOCYJNY (do odwołania)

PACHY - 150zł

BIKINI - 200zł

ŁYDKI - 200zł

UDA - 200zł

WĄSIK - 50zł

BRODA - 100zł

BAKI - 50zł

DEKOLT - 100zł

BRZUCH (linia brzucha) - 130zł

INNE PARTIE DO UZGODNIENIA

 

 

1. Czy to boli?
Depilacja nie należy do najprzyjemniejszych zabiegów, ale zdecydowanie można to wytrzymać. Odczucia są bardzo indywidualne i zróżnicowane - jednych boli innych w ogóle. Dobrą stroną jest to, że parametry można regulować i dostosować do odczuć klienta. Jeżeli ból jest zbyt duży, można zmniejszyć go, nieznacznie tracąc na skuteczności. Perspektywa usunięcia włosów wzmaga siłę i odwagę :)

 

 

2. Ile muszę wykonać zabiegów?
Zazwyczaj jest to 5-6 zabiegów by zredukować 90-98% owłosienia danej partii. Aczkolwiek jest wiele osób, którym 4 zabiegi zdecydowanie wystarcza. Już po pierwszym zabiegu widać pierwsze efekty i zredukowaniu owłosienia o ok. 30%. Włoski zaczynają samoistnie wypadać ok. 3-4 tygodnie po zabiegu.

 

 

3. Jak trwały jest efekt?
Seria zabiegów (4-6) powoduje usunięcie ok. 95% owłosienia na stałe. Włosy niszczone są bowiem z całym mechanizmem wzrostu i nie jest możliwe ich odtworzenie. Pozostałe 5% to włosy, które mogą, ale nie muszą pojawić się po jakimś czasie. Najczęściej rosną one, gdy zaburzona zostanie gospodarka hormonalna – w okresie przekwitania, ciąży czy przy kłopotach endokrynologicznych. W takich przypadkach można raz na kilka lat przeprowadzić jeden zabieg w celu podtrzymania efektów.

 

 

4. Czy to jest bezpieczne?
Tak, zabieg jest bardzo bezpieczny, pod warunkiem stosowania się do zaleceń i informowania operatora o swoich odczuciach. Laser spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa. Wiązka światła laserowego nie przekracza grubości skóry.

 

 

5. Czy laser usuwa jasne włosy?
Zazwyczaj lasery nie mają takiej funkcji, ale laser używany w Salonie AGMA posiada najnowszą technologię połączenia 3 wiązek laserowych, które w znaczący sposób pomagają w usunięciu nawet jasnych i delikatnych włosków.

 

 

6. Kiedy wykonać zabiegi laserem?
Najlepszą porą do depilacji jest zima. Latem nie wykonuje się w ogóle depilacji, szczególnie miejsc odkrytych i narażonych na działanie promieni słonecznych.

 

 

7. Czy powinnam zapuszczać włosy?
NIE - włosy na zabieg powinny być jak najdokładniej ogolone. Niedozwolone jest tylko używanie pęset, depilatorów, wosku ponieważ laser nie zniszczy usuniętego z cebulką włosa.

 

 

8. Pieprzyki w miejscu depilacji.
Jeżeli na ciele pojawiają się pieprzyki, przebarwienia to musimy je omijać. Nie wolno usuwać włosów z pieprzyków.

 

 

9. Od jakiego wieku depilacja laserem?
Dolna granica osób depilowanych nie jest oznaczona. Mogą to być nawet 10-11latki. Warto się tutaj jedynie zastanowić nad zasadnością takiej depilacji - zmiany hormonalne w okresie dojrzewania będą sprawiały, że nowe włosy się pojawią. U nastolatek wymagana jest wcześniejsza konsultacja w obecności rodzica.

 

 

10. Kiedy zdecydować się na zabieg?
Względy estetyczne zdecydowanie królują wśród osób decydujących się na zabiegi depilacji laserowej. Ale istnieją też medyczne powody - nadmiar owłosienia ze względu na problemy hormonalne, wrastające włoski, zapalenie okołomieszkowe.

 

 

11. Jak wygląda skóra po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu depilacji laserowej skóra może być zaczerwieniona. W obrębie mieszków włosowych pojawiają się czerwone punkciki. Dzieje się tak, ponieważ laser niszczy znajdujący się tam mieszek włosowy i tkanka go otaczająca jest delikatnie podrażniona. Metoda ta to ingerencja w skórę i takie objawy są normalne. Po depilacji laserowej w obrębie mieszka mogą być widoczne włoski. Nie oznacza to, że zabieg się nie udał. Zniszczony włos może tkwić w obrębie skóry, ale po kilku dniach samoistnie wypadnie. Zdarza się, że po depilacji laserem na powierzchni skóry pojawiają się brązowe plamy, tj. przebarwienia . Niekiedy nawet skóra staje się wręcz chropowata. Z reguły objawy te są tymczasowe i znikają samoistnie w przeciągu kilku tygodni lub miesięcy.

 

 

12. Jaką mam gwarancję, że pozbędę się owłosienia?

Niszczenie komórek mieszków włosowych faktycznie może być różne u każdego. Dlatego w Salonie AGMA nie płacisz za 7-y i kolejny zabieg na daną partię jeżeli w tym miejscu wyrastają jeszcze ciemne włosy! 

 

Więcej informacji i zapisy:

SALON ZDROWIA I URODY AGMA JOLANTA MAGDALENA PRESCH

Lubaczów, ul. Kościuszki 82

Tel: 609619868

Jeżeli są jeszcze jakieś pytania to zapraszam do wypowiedzi - na pewno rozwieje wszelkie wątpliwości.

Wróć na górę strony

Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie informacji tu zawartych.

Strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej i pozwala personalizować ustawienia do Państwa oczekiwań.

Zamykając to okno (kliknięcie "Wyrażam zgodę") i dalsze korzystanie z serwisu oznacza Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas i naszych partnerów oraz zapis na Twoim urządzeniu niektórych informacji np. plików cookies służących między innymi do logowania. Klikając "Wyrażam zgodę", zgadzasz się z naszym regulaminem. Możesz też odmówić zgody, usunąć wszelkie dane lub ograniczyć jej zakres, w tym celu prosimy o jedno z następujących: a)usunięcie konta b)kontakt w celu usunięcia danych c)nieodwiedzanie naszej witryny.

Kliknij "Regulamin" by przeczytać jakie informacje są przez nas przetwarzane, zapoznać się z pełnym regulaminem i polityką prywatności.